Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Śniadanie online z BALAJCZA – „Korea Południowa – kraj doznań ekstremalnych”, część 2.

Czwartek, 7 października 2021 r.
godz. 8:00-9:00

Koreańczycy, nawet na tle Azjatów z Dalekiego Wschodu, są bardziej konserwatywni, introwertyczni i zamknięci w sobie niż inne narody. Tym trudniej przeniknąć do ich mentalności, zrozumieć pobudki zachowań, które przez Europejczyków są często odbierane jako przesadne.

Zwyczajom Koreańczyków będziemy mogli przyjrzeć się w czasie kolejnego, drugiego spotkania dotyczącego tej kultury. Zapraszamy na Śniadanie on-line „Korea Południowa – kraj doznań ekstremalnych” w czwartek 7 października w godz. 8.00 – 9.00.

Opowiemy między innymi o tym:

  • dlaczego Koreańczycy nie mogli ratować swojego płonącego domu
  • z jakiego powodu nie mogli się myć ani zmieniać ubrania przez trzy lata
  • dlaczego obecnie organizują „próbne pogrzeby” i kładą się do trumny za życia
  • kiedy młodzi Koreańczycy wybierają się na studia do Chin
  • jakich ekstremalnych atrakcji turystycznych dostarcza Korea Południowa

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.