Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „BIZNESOWA LEGO-SZAFA”

Czwartek, 9 czerwca 2022 r.
godz. 11:00-12:00

Jeśli:

 • chcesz spędzać poranki, pijąc spokojnie kawę, zamiast nerwowo szukać w szafie rzeczy pasujących do siebie,
 • po pracy nie masz już siły lub chęci na zakupy w centrach handlowych lub gubisz się w gąszczu sklepów w galeriach,
 • masz w szafie ubrania, w których nie chodzisz, choć kosztowały krocie,
 • wolisz kupować rzadziej, ale rzeczy dobrej jakości,
 • chcesz dobrze wyglądać przy jak najmniejszym nakładzie czasu i pieniędzy,

to warsztat „Biznesowa lego-szafa” przychodzi do Ciebie ze stylizacyjnym ratunkiem. Rozwiąże Twoje ubraniowe problemy i pozwoli poczuć się świetnie we własnej skórze.

Kiedy wyglądasz olśniewająco i czujesz się dobrze ze swoim wizerunkiem, rośnie Twoja pewność siebie. A to przekłada się na poczucie, że możesz osiągnąć wszystko!

Kolejny warsztat, który dzięki uprzejmości biura tłumaczeń Balajcza mam przyjemność prowadzić, dedykuję między innymi wszystkim tym, którzy codziennie rano muszą wyjść ze strefy domowego komfortu i zjawić się w biurze/pracy o określonej godzinie.

Temat „lego-szafy” do pracy jest zawsze aktualny dla osób, które, stając rano przed szafą, niezmiennie powtarzają w myśli „nie mam co na siebie włożyć”.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas spotkania sprawisz, że Twój styl rozkwitnie, a wybór ubioru do pracy będzie prosty jak nigdy dotąd. Będziesz wyglądać elegancko i profesjonalnie, a przy tym nie będziesz już tracić porannego czasu na wybór odpowiedniego zestawu ubrań. Dowiesz się, jak zrobić to w czasie o połowę krótszym niż dotychczas.

Podczas warsztatu zostaną przedstawione bazowe ubrania oraz dodatki, które ułatwią budowanie stylizacji do pracy.

Poza tym dzięki zdobytej wiedzy:

 • skończysz z kupowaniem ubrań, których nie nosisz,
 • skończysz z długotrwałym tworzeniem codziennych zestawów,
 • zyskasz komfort wyboru i pewność świetnego wyglądu w każdej sytuacji,
 • nauczysz się, jak zaplanować wydatki na ubrania bez zbędnych wyrzutów sumienia.

Program warsztatu:

 1. Co to jest „lego-szafa” i dlaczego warto ją mieć?
 2. Kiedy wiadomo, że lego-szafa jest dla Ciebie?
 3. Sposoby na stworzenie garderoby idealnej
 4. Zalety i wady posiadania lego-szafy
 5. Zrób krok w stronę minimalizmu – czyli kluczowe części i proporcje w Twojej garderobie
 6. Damska i męska „lego-szafa” biznesowa
 7. Praktyczne sposoby na zaplanowanie modowego budżetu

Warsztaty poprowadzi:

Iwona Sasin – inżynier i trener wizerunku. Absolwentka Wydziału Włókienniczego Politechniki Łódzkiej i Université de la Mode, Université Lumière Lyon 2 na Wydziale Komunikacji w Przemyśle Modowym i Luksusowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała we Francji, m.in. współpracując z biurami stylu Nelly Rodi, Peclers i Martine Leherpeur. Praktyk przemysłu mody. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała we Francji, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Zajmuje się planowaniem strategicznym i zarządzaniem produkcją na każdym etapie dla międzynarodowych marek odzieżowych. Pisze o modzie i stylu, a także koordynuje konferencje, szkolenia i warsztaty dla klientów w ramach projektów związanych z kreowaniem wizerunku. Wyznaje zasadę „sharing is caring”. Najlepiej czuje się, gdy to, co robi, pozwala innym się rozwijać. Najwyżej ceni działanie zorientowane na człowieka. Zajmuje się rysunkiem mody, tworząc autorskie nadruki. Wzorami pokrywa tkaniny, skóry i powierzchnie z kamieni naturalnych (kwarc, alabaster) oraz z tworzyw sztucznych.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

 • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
 • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.