Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Warsztaty online z BALAJCZA „Nordycki przepis na stan równowagi”

Wtorek, 17 stycznia 2023 r.

godz. 11:00-12:00

„Nordycki przepis na stan równowagi”

Weszliśmy w nowy rok 2023, przed nami wiele planów i postanowień – próbujemy wprowadzać je w życie nerwowo i w biegu. Przyjrzyjmy się naszym północnym sąsiadom ze Szwecji, Danii czy Finlandii, którzy szukają przede wszystkim autentycznej równowagi w codziennym życiu.

Czy sposoby i style życia Szwedów, Duńczyków i Finów mogą nas zainspirować? Wspólnie odszyfrujemy znaczenie lillördag, fredagsmys, fika 🙂

Jeżeli chcesz poznać nordycki przepis na stan równowagi w codziennym życiu i dowiedzieć więcej o duńskim hygge, szwedzkim lagom czy fińskim kalsarikännit, zapraszamy na spotkanie 17 stycznia.

Będziemy mówić o:

  • Czy różnice kulturowe mają wpływ na to, jak odpoczywamy?
  • Czy nordycka recepta na odpoczynek może sprawdzić się w Polsce?
  • Jak Szwedzi, Duńczycy i Finowie szukają work-life balance i czego możemy się od nich nauczyć?
  • Dlaczego cały świat zachwyca się duńskim konceptem hygge?
  • A może jednak wybrać szwedzkie lagom czy fińskie kalsarikännit?

O nordyckich sposobach na odpoczynek i odnalezienie równowagi w życiu opowie Małgorzata Musińska-Kubis, która mieszkała i pracowała w Szwecji przez prawie 7 lat – najpierw w Ambasadzie RP w Sztokholmie jako dyplomata, a potem w biznesie. Małgorzata mieszka obecnie w Warszawie, gdzie pracuje w polskim koncernie chemicznym w pionie łańcucha dostaw. Pracę łączy ze swoją pasją – jest również Trenerem Biznesu i Kompetencji Międzykulturowych, współpracuje ze Szwedzko-Polską Izbą Handlową w Sztokholmie, jest Członkinią SIETAR i nagrywa podcasty.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl  tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.