Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Praca w zespole hybrydowym”

Wtorek, 8 czerwca 2021 r.
godz. 11:00-12:00

Businessman with headset works from remote at home with his colleagues.

Na początku pandemii wiele przedsiębiorstw, w trosce o bezpieczeństwo pracowników, bez wahania przeszło na pracę zdalną. Jednak już dziś widać, że taki model nie zawsze się sprawdza, bo na przykład nie każdy pracownik ma w domu warunki do tego, aby w skupieniu wykonywać powierzone zadania. Dlatego dobrym rozwiązaniem stał się model hybrydowy, pozwalający na dostosowanie sposobu pracy do potrzeb, możliwości i oczekiwań poszczególnych pracowników. Co tak naprawdę oznacza praca hybrydowa i z jakimi wyzwaniami lub przewagami się wiąże?

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Jak efektywnie zorganizować komunikację zespołu hybrydowego?
  • W jaki sposób motywować pracowników pracujących na odległość?
  • Jak sprawić, by zespół osiągał zamierzone cele i robił to bez naszej pomocy?
  • Jak wygląda kultura pracy hybrydowej?

O pracy w modelu hybrydowym opowie:

Monika Guzek – Trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prezeska SIETAR Polska. Prowadzi projekty strategiczne marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie produktów na rynki zagraniczne i ich adaptację do wymagać tychże rynków. Od 11 lat realizuje się w obszarze marketingu B2B i B2C, aktywnie wspierając działy handlowe i dostosowując metody wsparcia sprzedaży do lokalnych preferencji klientów. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach i Indonezji, a od dwóch lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Portugalię.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.