Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Przez język do serca, czyli dlaczego książki są zdrowsze od (fake) news”

Wtorek, 14 marca 2023 r.
godz. 11:00-12:00

Żyjemy w czasach, w których nieprzewidziany rozwój wypadków zaskakuje nawet największych strategów. Do tego z każdej strony dociera do nas mnóstwo informacji, ale co z tego, skoro zmiany, do których właśnie zaczęliśmy się przygotowywać, okazują się być jeszcze inne? Możemy być też pewni, że życie jeszcze nie raz nas zaskoczy,

a  informacji będzie nadal przybywać…

Czy więc nie warto nauczyć się, jak żyć szczęśliwiej już teraz, zaraz, w nie zawsze sprzyjających nam okolicznościach? Czy to w ogóle jest możliwe?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak to, co słyszymy wpływa na nasz dobrostan i szczęście, jak oddzielać informacyjne ziarna od plew i dlaczego warto czytać książki, zapraszamy na spotkanie 14 marca.

Będziemy mówić o:

  • Czy różnice językowe mają wpływ na to, jak odczuwamy szczęście?
  • Czy można się nauczyć jak odróżniać to, co nam służy od tego, co nam szkodzi?
  • Czym różnią się prawdziwe informacje od tych fałszywych?
  • Dlaczego czytanie książek jest lepsze od scrollowania newsów i oglądania filmów?
  • Czy wszyscy muszą być tak samo szczęśliwi?

O wpływie języka na nasze szczęście opowie Agnieszka Dydycz, pisarz z wyboru, finansista z wykształcenia i doświadczenia, prawie mgr inż. budownictwa, certyfikowany tutor, mentor i coach, członek rady ekspertów THINK TANK, praktyk dobrego życia. Jej książki bawią, ale też inspirują i pomagają w odnalezieniu tego, co jest dla nas najlepsze i najważniejsze. Dwie ostatnie powieści pt. Nigdy nie będę wyższa. Ale mogę być szczęśliwsza! oraz Nigdy nie będę młodsza. Ale kto mi zabroni próbować! przypominają nam, że troszcząc się o innych nie wolno nam zapomnieć także o sobie. I jeszcze o tym, że szczęście możemy spotkać w każdym momencie naszego życia i niezależnie od pory dnia czy roku, ale to od nas zależy, czy w ogóle je zauważymy i wykorzystamy!

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Partner spotkania: Sietar Polska

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl  tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.