Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Skąd pochodzi japońska wiśnia?” …czyli fakty i mity w marketingu międzynarodowym Japonii.

Wtorek, 14 listopada 2023 r.

godz. 14:00-15:00

Po co jest ten webinar?

  • Aby dowiedzieć się, dlaczego japoński marketing jest tak skuteczny, jaką rolę odgrywają w nim inne państwa, skąd biorą się popularne mity i jakie konsekwencje niesie podatność na nie.

Czego dowiesz się podczas webinaru?

  • Poznasz pełniejszą historię wybranych elementów promujących japońską kulturę ze świata sztuki, kuchni oraz popularnych pojęć typu kaizen czy ikigai.
  • Dowiesz się, jaką rolę odgrywają Stany Zjednoczone w budowaniu wizerunku Japonii w Polsce i Europie oraz czym to skutkuje.
  • Zaznajomisz się z różnicami w postrzeganiu wybranych elementów kultury przez Europejczyków i Japończyków.

Kim jest Izabela Chmiel?

Nazywam się Izabela Chmiel, na co dzień uczę języka angielskiego i japońskiego. Wspieram też expatów z Polski, Japonii i Hiszpanii w rozwoju kompetencji międzykulturowych. Prowadzę szkolenia ze skutecznej komunikacji dla specjalistów z działów HR, sprzedawców i inżynierów, którzy na co dzień współpracują z Japończykami.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl ; tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.