Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty tematyczne

Rusz w podróż… Choćby już!

Komu z nas nie brakuje teraz okazji do podróży, spotkań i interakcji z innymi ludźmi? Częste kiedyś pogawędki przy kawie i okazje do networkingu zastąpiła praca zdalna i sucha komunikacja na odległość.

Wszyscy zadajemy sobie teraz pytanie, jak w tych warunkach utrzymać istniejące relacje biznesowe, nawiązać nowe i zadbać o dobre samopoczucie pracowników?

W Balajcza nie dajemy jednak za wygraną i pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami za pośrednictwem spotkań i warsztatów tematycznych online* prowadzonych przez naszych trenerów. Wspólnie odkrywamy smaczki językowe, różne zakątki świata,  inne kultury, tradycje, a nawet potrawy. Patrząc z biznesowej perspektywy, zgłębiamy też kwestie różnic kulturowych i sekrety udanych relacji w międzynarodowym zespole.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy organizację takich warsztatów także dla innych firm.

Jeśli szukają Państwo sposobu na zacieśnienie relacji ze swoimi klientami lub na integrację w gronie pracowników w obliczu nadchodzących Świąt, mamy coś dla Państwa!

Uczestnicy nie tylko miło spędzą czas, ale także wyniosą ze spotkania przydatną w biznesie wiedzę kulturową, kluczową zwłaszcza w firmach międzynarodowych.

W najbliższych tygodniach chcielibyśmy zaproponować Państwu specjalny warsztat, który wprowadzi Państwa w ciepłą, świąteczną atmosferę – przeniesiemy się do różnych zakątków świata, by przyjrzeć się lokalnym tradycjom i zwyczajom związanym ze Świętami, a nawet poczuć aromat bożonarodzeniowych specjałów…

Wspólne podróże zbliżają, nawet jeśli jest to tylko podróż w wyobraźni.

Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu:

Iwona Bułacz – Menedżer Działu Obsługi Klienta

balajcza@balajcza.pl
Tel.: 22 643 47 94, 98
Tel. kom.: +48 601 913 918

www.balajcza.pl

*Warsztaty odbywają się na platformie Zoom i trwają około 1 godziny (lub dłużej, w zależności od potrzeb).