Non-profit organisations, that offer help to the Ukrainian People and Ukraine.

Everyone want to help, but it is important to cooperate with organisations, that have a solid base of social trust. Here you can find a list of non-profit organisations, that offer help to the Ukrainian People and Ukraine, verified by our companies and partners.

Polish organisations:

Ukrainian organisations:

Cykl szkoleń dla firm w ramach Akademii Zeroemisyjni

Czym jest Akademia Zeroemisyjnii Forbes?

To program oparty  na cyklu 6 autorskich webinarów realizowanych w dwutygodniowych odstępach. Webinary to szkolenie merytoryczne ale także debaty ekspertów a ponadto prezentacje narzędzi wspierających  wypracowanie strategii .

Do kogo skierowana jest Akademia Zeroemisyjnii Forbes?

Program skierowany jest dla   osób, które chcą przeprowadzić obliczenia emisji CO2, dowiedzieć się więcej na temat sposobów redukcji śladu węglowego, a także możliwości zakupu kompensacji. Dla dyrektorów firmy, dyrekorów finansowch, dyrektorów marketingu, osób odpowiedzialnych za zrównoważony rozwój

Dlaczego warto dołączyć ?

  • Kluczowe są wymogi legislacyjne – zgodnie z nowymi regulacjami firmy, które zatrudniają powyżej 250 pracowników, będą zobowiązane do przygotowania raportu niefinansowego już od 2024 roku [ czyli od 2023].
  • Coraz częściej działania na rzecz klimatu stają się warunkiem dostępu do źródeł finansowania oraz innowacyjności
  • Odpowiedzialne podejście do kwestii środowiskowych staje się elementem przewagi konkurencyjne zwłaszcza w kontaktach z kontrahentami zagranicznymi , elemenetme budowania zaufania wśród swoich Klientów, inwestorów, społeczności lokalnych i konsumentów.

 

Rejestracja na szkolenia dostępna jest pod linkiem: Akademia zeroemisyjni – Aplikacja na wydarzenie – Eventory

Fundacja Zobacz Mnie dołączyła do programu SwissFor

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w gronie Partnerów Społecznych zaangażowanych w program SwissFor znalazła się Fundacja Zobacz Mnie. Fundacja zajmuje się ratowaniem życia najbardziej chorych dzieci, w tym tych, dla których możliwości leczenia w Polsce się wyczerpały. Wielkie zbiórki pieniężne, umożliwianie konsultacji zagranicznych których efektem są rekomendacje leczenia, możliwe do wdrożenia w Polsce, konsultacje a autorytetami z Kliniki Uniwersyteckiej w Zurychu, organizowanie terapii ostatniej szansy w Szpitalu Dziecięcym w Zurychu, wsparcie psychiczne dla chorych dzieci i ich rodzin, to tylko niektóre ze wspaniałych działań prowadzonych przez cztero-osobowy zespół fundacji. Wkrótce zostaną opublikowane projekty fundacji, do których można dołączyć jako Partner Biznesowy.

Obóz dla dzieci z domów dziecka? Pomóż im wyjechać!

Fundacja Szczęśliwej Drogi poszukuje Partnerów Biznesowych, którzy wesprą organizację diagnostyczno – rozwojowego obozu dla dzieci z domów dziecka z Warszawy. Obóz ma się odbyć już w sierpniu 2021 roku!

Zostań Partnerem Biznesowym fundacji i pomóż zorganizować projekt!

Organizowany obóz będzie łączył aktywny wypoczynek, kompleksowe wsparcie diagnostyczno-rozwojowe, oraz promocję zdrowego trybu życia. Program wyjazdu ma na celu zmniejszenie problemów wywołanych pandemią COVID i ułatwienie powrotu do regularnej pracy z pedagogami Fundacji w roku szkolnym. Więcej o projekcie znajdą Państwo TUTAJ

Pomóż dzieciom z domów dziecka przygotować się do samodzielnego życia!

Hearty Foundation zaprasza Partnerów Biznesowych do dołączenia do projektu “YES, I CAN”!

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży, które są narażone na wykluczenie społeczne oraz zawodowe.

Dla kogo: 120-160 dzieci z domów dziecka w całej Polsce (ok. 20 placówek, które współdziałają z Fundacją Hearty)

DOŁĄCZ DO PROJEKTU JAKO PARTNER BIZNESOWY!

Zauważono, że:
– dzieci z domów dziecka mają problem z usamodzielnieniem się i znalezieniem pracy.
– młodym ludziom brakuje wsparcia w orientacji na ich ścieżce kariery, szczególnie w kierunku nowych technologii a przecież:
– w 2030r. rynek pracy będzie oferował zatrudnienie na stanowiskach, o których teraz nie mamy pojęcia

Cel projektu: zapobieganie bezradności w wieku dorosłym poprzez przekazywanie kompetencji przyszłości.

Projekt jest obecnie w fazie przygotowania – TUTAJ znajdziesz więcej informacji na temat projektu.