Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza


Data:
06.12.2022, 18:00 - 21:00

Economic Outlook 2023

Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji Economic Outlook 2023. Cieszymy się, że kolejny raz byli Państwo z nami, aby porozmawiać o prognozach ekonomicznych na nadchodzący rok 2023.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów: Boyden Poland, Grant Thornton oraz mBank oraz do mówców konferencji, dzięki którym możliwe było zorganizowanie tego ciekawego i potrzebnego wydarzenia.

Tradycyjnie, konferencję rozpoczęło wystąpienie pana Marcina Mazurka, Głównego Ekonomisty mBank, którego wnioski i prognozy były punktem wyjścia dla dyskusji panelowej.  W panelu głos zabrali: Hanna Wojciechowska, CEO i Członkini Zarządu SCHILLER Poland, Andreas Maierhofer, CEO w T-Mobile Polska, Wojciech Trojanowski, Członek Zarządu w Strabag, Marcin Diakonowicz, Partner, Head of Warsaw Audit, Grant Thornton oraz Zbigniew Płaza, Managing Partner, Boyden Poland. Dzięki takiej różnorodności branż i firm dyskusja pozwoliła zaprezentować szeroki wachlarz perspektyw i wyzwań, z którymi mierzy się obecnie biznes. Podziękowania kierujemy również do Pablo Padrutt, Szefa Sekcji Ekonomicznej Ambasady Szwajcarii w Polsce, który  doskonale podsumował całość dyskusji wnioskiem o konieczności “myślenia scenariuszami” w obliczu tak nieprzewidywalnej sytuacji geopolitycznej i ekonomicznej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: mb@swisschamber.pl