Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

SwissIN to platforma prezentująca oferty pracy oraz płatnych staży w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.

Szwajcaria cieszy się bardzo pozytywnym wizerunkiem w Polsce. Podobnie szwajcarskie firmy kojarzone są z wysoką kulturą organizacyjną, otwartością i profesjonalizmem. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które pracowały już w szwajcarskiej firmie, często chciałyby kontynuuować karierę zawodową u kolejnego szwajcarskiego pracodawcy. Platforma SwissIn to jedyne takie miejsce, gdzie dostępny jest wykaz wybranych ofert pracy i staży w szwajcarskich firmach.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów polskich szkół wyższych oraz do wszystkich osób zainteresowanych pracą w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby.


Oferty staży i pracy w firmach członkowskich

Wybierz:

x


Znaleziono:
Firma Dział Lokalizacja Rodzaj oferty Oferta
Dział informatyczny
Java Developer
Warszawa / zdalnie Praca

Aktualności

27 września 2023

Szwajcaria na pierwszym miejscu w “World Talent Ranking 2023”

Dziesiąty rok z rzędu Szwajcaria znalazła się na szczycie listy 64 gospodarek z ośmiu regionów w Światowym Rankingu Talentów IMD (World Competitiveness Ranking IMD) Jakość życia w Szwajcarii, ustawowa płaca minimalna oraz systemy szkolnictwa podstawowego i średniego okazały się bezkonkurencyjne. Szczegółowy profil kraju dostępny jest na stronie: https://www.imd.org/country-profile/talent-switzerland-2023 Zachęcamy również…