Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

SwissIN to platforma prezentująca oferty pracy oraz płatnych staży w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.

Szwajcaria cieszy się bardzo pozytywnym wizerunkiem w Polsce. Podobnie szwajcarskie firmy kojarzone są z wysoką kulturą organizacyjną, otwartością i profesjonalizmem. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które pracowały już w szwajcarskiej firmie, często chciałyby kontynuuować karierę zawodową u kolejnego szwajcarskiego pracodawcy. Platforma SwissIn to jedyne takie miejsce, gdzie dostępny jest wykaz wybranych ofert pracy i staży w szwajcarskich firmach.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów polskich szkół wyższych oraz do wszystkich osób zainteresowanych pracą w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby.


Oferty staży i pracy w firmach członkowskich

Wybierz:

x


Znaleziono:
Firma Dział Lokalizacja Rodzaj oferty Oferta
Różne działy
Internships at Credit Suisse
Wrocław Staż

Aktualności

2 grudnia 2021

Polsko-Szwajcarska Izba i SGH podpisały porozumienie o współpracy

Jest nam miło poinformować, że Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zawarły porozumienie o współpracy dotyczącej działań o charakterze edukacyjnym i rozwojowym. Szczególnie cieszy nas możliwość wsparcia studentów poprzez platformę Swischamber Internships - SwissIN. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem opublikowanym przez SGH poświęconym planowanej współpracy z…