Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

SwissIN to platforma prezentująca oferty pracy oraz płatnych staży w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.

Szwajcaria cieszy się bardzo pozytywnym wizerunkiem w Polsce. Podobnie szwajcarskie firmy kojarzone są z wysoką kulturą organizacyjną, otwartością i profesjonalizmem. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które pracowały już w szwajcarskiej firmie, często chciałyby kontynuuować karierę zawodową u kolejnego szwajcarskiego pracodawcy. Platforma SwissIn to jedyne takie miejsce, gdzie dostępny jest wykaz wybranych ofert pracy i staży w szwajcarskich firmach.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów polskich szkół wyższych oraz do wszystkich osób zainteresowanych pracą w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby.


Oferty staży i pracy w firmach członkowskich

Wybierz:

x


Znaleziono:
Firma Dział Lokalizacja Rodzaj oferty Oferta
Customer Service
Customer and Partner Service Specialist with English or English with German
Warszawa Praca
Księgowość / Audyt / Podatki
Financial Assistant
Warszawa Praca

Aktualności

24 stycznia 2024

Schindler zdobywa nagrodę “Top Employer 2024”!

Z przyjemnością dzielimy się informacją, że Schindler - firma członkowska Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej- partner projektu SwissIn - została wyróżniona tytułem TOP Employer 2024. To chyba najlepsza odpowiedź na pytanie: dlaczego warto stażować i wiązać przyszłość ze szwajcarskimi firmami.