Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

SwissIN to platforma prezentująca oferty pracy oraz płatnych staży w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.

Szwajcaria cieszy się bardzo pozytywnym wizerunkiem w Polsce. Podobnie szwajcarskie firmy kojarzone są z wysoką kulturą organizacyjną, otwartością i profesjonalizmem. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które pracowały już w szwajcarskiej firmie, często chciałyby kontynuuować karierę zawodową u kolejnego szwajcarskiego pracodawcy. Platforma SwissIn to jedyne takie miejsce, gdzie dostępny jest wykaz wybranych ofert pracy i staży w szwajcarskich firmach.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów polskich szkół wyższych oraz do wszystkich osób zainteresowanych pracą w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby.


Oferty staży i pracy w firmach członkowskich

Wybierz:

x


Znaleziono:
Firma Dział Lokalizacja Rodzaj oferty Oferta

Aktualności

4 kwietnia 2024

Urządzenia Hilti pomagają strażakom OSP ratować ludzkie życie

Miło nam zaprezentować wyjątkową inicjatywę firmy HILTI: #Hiltiratuje. "W Hilti dążymy do budowania lepszej przyszłości, dlatego staramy się wspierać tych, którzy na co dzień ratują ludzkie życie – strażaków z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Jako Hilti mamy wyjątkową możliwość wspierania ich w codziennych wyzwaniach. Nasze narzędzia i osprzęt świetnie sprawdzają…