Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Sopot International Speed Business Mixer 2023

Data:
20.04.2023, 18:00 - 21:30

Lokalizacja:
Radisson Blu Hotel SopotZapraszamy Państwa serdecznie Sopot International Speed Business Mixer, który odbędzie się w Radisson Blu Hotel w Sopocie w dniu 20 kwietnia 2023 w godzinach 18.00 - 21.30. Wydarzenie to współorganizowane jest przez 10 izb bilateralnych zrzeszonych w International Group of Chambers of Commerce.

Speed Business Mixer to jedyna formuła, gdzie firmy mogą dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców biznesowych dzięki współpracy pomiędzy dziesięcioma międzynarodowymi izbami bilateralnymi.

Zostań Partnerem tego wydarzenia! Zainteresowanych prosimy o kontakt mb@swisschamber.pl

18.00 -18.20Powitanie uczestników i debata Sponsorów – szansa na dotarcie do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, osób decyzyjnych w firmach.

18.20 -19.35 – Speed Business Networking – czyli seria bezpośrednich spotkań, podczas których będą Państwo mieli okazję przedstawić krótko swoją firmę, opowiedzieć o oferowanych oraz poszukiwanych usługach, wymienić się
wizytówkami, nawiązać nowe kontakty, pozyskać nowych klientów, dostawców, inwestorów, etc. Każdy zgłoszony uczestnik zostaje przydzielony do kilku grup, w których spotka się z innymi 9 osobami. Sesja w każdej grupie trwa około 20 minut. Po zakończeniu sesji, na sygnał, uczestnik przesiada się do wskazanej mu wcześniej kolejnej grupy. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w krótkim czasie zdobyć wiele kontaktów.

19.35 - 21.00 - Business Mixer Cocktail - ta część spotkania da Państwu możliwość kontynuacji rozmów zapoczątkowanych podczas Speed Business Networkingu oraz nawiązywania nowych znajomości z pozostałymi uczestnikami spotkania, którymi są prezesi, dyrektorzy, członkowie zarządów firm stowarzyszonych, business developerzy. Celem Business Mixerów jest stworzenie firmom stowarzyszonym możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz umocnienie już istniejących w mniej formalnej atmosferze.

Dla firm członkowskich Izby Szwajcarskiej udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację pod poniższym linkiem:

REJESTRACJA

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z akceptacją warunków REGULAMINU.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: mb@swisschamber.pl