Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

SwissIN to platforma prezentująca oferty pracy oraz płatnych staży w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.

Szwajcaria cieszy się bardzo pozytywnym wizerunkiem w Polsce. Podobnie szwajcarskie firmy kojarzone są z wysoką kulturą organizacyjną, otwartością i profesjonalizmem. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które pracowały już w szwajcarskiej firmie, często chciałyby kontynuuować karierę zawodową u kolejnego szwajcarskiego pracodawcy. Platforma SwissIn to jedyne takie miejsce, gdzie dostępny jest wykaz wybranych ofert pracy i staży w szwajcarskich firmach.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów polskich szkół wyższych oraz do wszystkich osób zainteresowanych pracą w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby.


Oferty staży i pracy w firmach członkowskich

Wybierz:

x


Znaleziono:
Firma Dział Lokalizacja Rodzaj oferty Oferta
Księgowość / Audyt / Podatki
Staże w Deloitte
Różne lokalizacje Staż

Aktualności

11 maja 2023

I Międzynarodowy Kongres Helwetologiczny

I Międzynarodowy Kongres Helwetologiczny (28-29 czerwca, 2023) jest pierwszą zakrojoną na taką skalę inicjatywą akademicką mającą na celu budowę platformy dla współpracy pomiędzy polsko-szwajcarskim środowiskiem naukowym a otoczeniem społeczno-gospodarczym obu krajów w zakresie nauki, edukacji oraz działań komercyjnych pomiędzy uczelnią a biznesem. Celami Kongresu są: - wymiana wiedzy, kompetencji i…